قوانین عمومی

کلیه قوانین ، فرایند ها و رویه های فروشگاه اینترنتی محصولات جنسی ممل تب منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و عضویت در سایت  محصولات جنسی ممل تب از سوی کاربر به منزله آگاهی و پذیرش قوانین محصولات جنسی ممل تب می باشد و کاربر موظف به رعایت قوانین مذکور می باشد.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین اعلام شده در صورت به روز شدن، جایگزین توافقات قبلی میباشد.

قوانین ثبت نام

  1. ورود به حساب کاربری و ثبت سفارش ملزم ثبت نام در محصولات جنسی ممل تب میباشد.
  2. ثبت نام و ورود در سایت محصولات جنسی ممل تب از طریق پیامک یکبار مصرف انجام میشود لذا کاربر باید در حفظ حریم شخصی خود کوشا باید و در صورت بروز مشکل از این بابت، محصولات جنسی ممل تب مسئولیتی بر عهده نمیگیرد.
  3. در صورت ثبت نام در سایت محصولات جنسی ممل تب اطلاعات مندرج از سمت کاربر باید با ماهیت حقوقی کاربر یکسان باشد، برای مثال در صورت بروز مشکل و نیاز به عودت وجه به کاربر، اطلاعات صاحب اکانت مورد استفاده قرار میگیرد.
  4. پس از ثبت نام امکان تغییر شماره ی تماس ثبت شده ای که به عنوان نام کاربری تلقی میشود قابل تغییر نیست.

کاربر :کاربر به شخصی اطلاق می شود که در سایت محصولات جنسی ممل تب  ثبت نام و اقدام به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی محصولات جنسی ممل تب می نماید.

فروشنده :محصولات ارائه شده در سایت محصولات جنسی ممل تب تماما از فروشندگان و وارد کنندگان معتبر خریداری و به فروش میرسد.

در شرایطی خاص محصولات جنسی ممل تب  این حق را دارد که کالا را از سفارش کاربر حذف و اطلاع رسانی انجام دهد مثل شرایط جشنواره یا دیده شدن مشکل در کالا.

حفظ حریم خصوصی

هدف محصولات جنسی ممل تب حفظ و حراست از اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود می‌باشد و در این راستا می‌کوشد. به همین منظور محصولات جنسی ممل تب برای ارائه خدمات خود (خرید، نظرات، مطالب کاربران و …) نیاز به اطلاعاتی از کاربر دارد که در فرم ثبت نام و پروفایل باید آن‌ها را تکمیل نماید. حفاظت از این اطلاعات بصورت کامل در بانک اطلاعاتی محصولات جنسی ممل تب انجام می شود. محصولات جنسی ممل تب اطلاعات شخصی کاربر را محرمانه می‌داند و این اطلاعات را به شخص و سازمان دیگری منتقل نمی‌کند مگر در مواردی که با دستور قضایی یا اداری طبق قوانین جمهوری اسلامی‌ ایران موظف به ارائه آن به فرد، سازمان یا نهاد دیگری باشد. کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی‌ ایران و شرکت‌های طرف قراداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد. محصولات جنسی ممل تب در راستای قوانین خود این اختیار و اجازه را دارد تا نظرات و پست‌های ارسالی از سمت کاربران را ویرایش و حذف نماید و چنانچه مطالب و نظرات ارسالی کاربران مشمول مصادیق مجرمانه باشد، محصولات جنسی ممل تب این اجازه را دارد تا با استفاده از اطلاعات ثبت شده توسط کاربر پیگیری قانونی نسبت به آن انجام دهد.

2/5 - (5 امتیاز)