معرفی محصولات

بررسی مشخصات وکیوم حجم دهنده و بزرگ کننده سینه بانوان

وکیوم حجم دهنده و بزرگ کننده سینه بانوان RAD Med

نقد و بررسی وکیوم حجم دهنده سینه RAD MED :

بسیاری از زنان دارای گرفتگی و انسدادهایی در سینه‌هایشان هستند که به دلیل جریان خون ضعیف و تخلیه ضعیف سیستم لنفاتیک بوجود می‌آید. پوشیدن مداوم و طلانی مدت سوتین و استفاده از سوتین‌های بسیار تنگ می‌تواند مسیرهای نرمال و معمول جریان خون در سینه‌ها را مسدود کند .و باعث تجمع سموم و مواد باقی مانده حاصل از تخریب سلولی شود. این مشکل می‌تواند به دلیل آسیب‌ها، استرس، ورزش نکردن، وجود عفونت و دیگر فاکتورها نیز ایجاد شود. تاثیر این گرفتگی می‌تواند بصورت درد در سینه، وجود توده‌هایی در ناحیه پستان، تغییرات بافتی و شل شدن سینه‌ها، ورم و آماس سینه و یا فشار مزمن در قفسه سینه بروز کند.

دستگاه وکیوم سینه مخصوص بادکش کردن سینه‌ها می‌باشد که یک مکنده خیلی ملایم بوده و بصور ریتمیک سینه‌ها را ماساژ می‌دهد. این دستگاه با تحریک سیستم خون رسانی باعث افزایش جریان خون در ناحیه سینه شده و تخلیه لنف‌ها را افزایش می‌دهد که به از بین بردن سموم باقی مانده در بافت پستان کمک می‌کند. این روش همچنین ذخیر اکسیژن بافتها را افزایش می‌دهد و سلامت عمومی بدن را بهبود می‌بخشد. با از بین رفتن گرفتگی‌‎ها و کیست‌های سینه توسط وکیوم کردن، احتمال ابتلا به سرطان پستان کاهش می‌یابد .

وکیوم حجم دهنده و بزرگ کننده سینه بانوان RAD Med

مزایای بادکش درمانی سینه

بادکش درمانی توسط دستگاه وکیوم سینه بطور ملایمی باعث تحریک غده هیپوفیز و ترشح هورمون‌های زنانه می‌شود. اوکسی توسین، هورمون ترشح شده توسط هیپوفیز است که به آرامش عمومی بدن کمک می‌کند و در هنگام بادکش درمانی ترحش آن افزایش می‌یابد. این امر به احساس سرزندگی و شادابی شما کمک خواهد کرد.

بادکش درمانی روشی ایمن بوده و بطور مؤثر برای درمان بسیاری از بیماری‌ها به مدت هزاران سال است که کاربرد داشته است. این روش نه تنها به سلامت کلی سینه‌ها کمک می‌کند، بلکه باعث سفت شدن و افزایش حجم سینه‌ها نیز می‌گردد. این روش بعنوان یکی از روش‌های طبیعی بزرگ و برجسته کردن سینه‌ها به شمار می‌رود و همچنین می‌تواند باعث رشد طبیعی سینه‌ها در دختران نوجوان گردد، سینه‌ها را از طریق تقویت رباطهای عضلانی سفت‌تر کرده و بالاتر ببرد.

خرید و قیمت دستگاه وکیوم حجم دهنده سینه بانوان RAD Med

 

جهت مشاوره برای خرید انواع مکمل های زناشویی حجم دهنده در سراسر ایران ، دستگاه وکیوم تورنادو طلایی  .، واشر وکیوم ، لوله وکیوم و سایر موارد از طریق روش های اعلام شده در بخش مشاوره محصولات سایت  با ما تماس بگیرید .

شما میتوانید سایر محصولات با عملکرد مشابه وکیوم حجم دهنده و بزرگ کننده سینه را نیز خریداری نمایید.

تمامی محصولات در بسته بندی محرمانه ارسال می شود .

رای دادن به post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *